Firmy z regionu Pardubický kraj ( 36 )

Město:

Milan Hloušek

Montujeme dřevostavby, krovy, altány, pergoly a přístřešky.
Lanškrounská 239/66, Moravská Třebová-Předměstí, 571 01

SIDERIS, s.r.o.

Provádíme výstavbu rodinných domů a energeticky úsporných dřevostaveb. Provádíme komplexní realizace projektů a dřevostavby ze systému K-Kontrol.
Wintrova I 827, Pardubice-Bílé Předměstí, 530 03

Svět srubového bydlení, s.r.o.

Specializujeme se na srubové a roubené domy.
Divadelní 847, Letohrad, 561 51

GARANTEA, s.r.o.

Realizujeme stavby kanadských srubů, roubenek, finských domů a srubů z frézované kulatiny.
Bělá u Jevíčka 167, Bělá u Jevíčka, 569 43

Onyx sd s.r.o.

Firma ONYX SD s.r.o. je stavební společnost zabývající se pozemním stavitelstvím, založená v roce 1998.\\r\\nSpecializujeme se na výstavbu montovaných rodinných domů, rekonstrukce, přístavby, garážová stání.\\r\\nZa dobu naší existence máme za sebou mnoho spokojených zákazníků v desítkách námi zrealizovaných domů.\\r\\nKvalitu výstavby zajišťujeme neustálým sledováním trendů ve stavebnictví a proškolováním našich pracovníků.\\r\\nMOTO firmy: Rychle, kvalitně, za rozumnou cenu bez pozdějšího navyšování ceny.\\r\\nStandardně provádíme přepracování stavebních projektů na náš stavební systém, vypracování projektové dokumentace k SP, zajištění stavebního povolení, pomoc při vyřízení hypotéky.\\r\\nJsme certifikovaní dodavatelé programu ZELENÁ ÚSPORÁM.
Fáblovka 405, Pardubice II - Polabiny, 53352

Ramont

Naše firma působí již od roku 1994 ve Starém Městě u Moravské Třebové a od roku 2011 i v obci Radišov. Specializujeme se na tesařskou práci. Zhotovujeme dřevostavby na klíč, kompletní dodávky střech, veškeré typy krovů, pergoly, zahradní domky a další.
Staré Město 228, Moravská Třebová, 56932