Firmy z regionu Jihočeský kraj ( 36 )

Město:

Zahradnické centrum Ferenčík

Zahradnické centrum Ferenčík v Českých Budějovicích nabízí široký sortiment k osazení zahrad, velký výběr doplňkového sortimentu jako jsou nejrůznější hnojiva, zahradní náčiní, nebo dekorací. V nabídce zahradnictví najdete také keramiku a zahradní nábytek.
Generála Píky, České Budějovice, 370 01

KLOR Nábytek

Prodejna KLOR Nábytek Interiér České Budějovice nabízí široký výběr stylového nábytku z celého světa. Překrásné kusy dováží od známých nábytkářských firem, ať už jde o anglický, italský, holandský, belgický nábytek, nebo nábytek české či slovenské výroby. Moderní i klasické modely a doplňky do interiéru na jednom místě najdete v prodejně KLOR.
Lidická 67, České Budějovice, 370 01

DIM spol. s r. o.

Společnost DIM spol. s r.o. je předním dodavatelem tepelné techniky v Jihočeském kraji. Firma se zabývá nejen dodávkami, ale také inženýringem a montáží. Své služby DIM doplňuje o servis a revize kotlů, jádrové vrtání, zámečnické práce, svářečské práce, nebo dopravu s hydraulickou rukou.
A. Trägera 91, České Budějovice, 37010

Dim-projekt

Služby projekční kanceláře\\r\\nZajišťujeme projekční činnost našimi zaměstnanci\\r\\n\\r\\nKomplexně zpracovaný projekt napříč všemi profesemi\\r\\n\\r\\nZastupování investora při jednáních na úřadech, potřebných povolení a kolaudaci\\r\\n\\r\\nVýkon autorského a technického dozora investora\\r\\n\\r\\nKoordinátor BOZP na staveništi dle zákona č. 309/2006 Sb.\\r\\n\\r\\nRealizace TZB včetně záručního a pozáručního servisu kmenovými zaměstnanci
A. Trägera 91, České Budějovice, 37010

Střední škola průmyslová stavební

Škola umožňuje studentům bezplatné čtyřleté studium, zakončené maturitní zkouškou. Je určeno pro chlapce a dívky, kteří ukončili devátý ročník základní školy a pro uchazeče po vyučení.
Resslova 2, České Budějovice, 37211

RENTAL plošiny s.r.o.

RENTAL plošiny nabízí služby v oblasti pracovních plošin a hliníkového lešení. Firma pracovní plošiny různých druhů a značek nejen prodává, ale také zabezpečuje pronájem plošin včetně servisu. RENTAL plošiny s.r.o. mají také půjčovnu lešení. Služby jsou spolu s dopravou poskytovány po celé České republice.
Zhoř u Tábora 85, Tábor, 390 02