Firmy z regionu Jihočeský kraj ( 28 )

Město:

KANADSKÉ SRUBY TÁBOR, s.r.o.

Realizujeme kanadské sruby a roubené hraněné dřevostavby, které slouží jako rodinné domy, rekreační a komerční objekty.

Soběslavská 3135, Tábor, 390 05

CASARICA, s.r.o.

Zabýváme se výstavbou srubů, roubených domů a masivních dřevěných domů.

Heydukova 100, Písek, 397 01

DŘEVĚNÉ STAVBY TP, s.r.o.

Realizujeme dřevěné sruby na zakázku.

Nová 950, Vodňany, 389 01

ROUBENKY A SRUBY WALTER, s.r.o.

Realizace srubů, srubových domů a dalších roubených staveb k bydlení a rekreaci.

Na Mlýnské stoce 353/8, České Budějovice 1, 370 01

METIO s.r.o.

Společnost Metio s.r.o. je společnost s moderním a perspektivním přístupem k dřevěným konstrukcím a především se specializací na dřevostavby. Metio má v oblasti dřevostaveb nemalé zkušenosti, neustále se rozvíjíme a sledujeme moderní trendy v oboru. Pro naše domy využíváme osvědčené přírodní materiály.
9.května 233, Stráž nad Nežárkou, 378 02

Stěhovací služba FOFR

Stěhovací služba FOFR nabízí stěhování domácností včetně stěhování těžkých břemen jako jsou piana, trezory apod. po celé České republice i ve státech Evropské unie. Komplexní stěhovací služby zahrnují také zajištění obalového materiálu a následný úklid.
Zdržek 622, Ledenice, 373 11

Zahradnické centrum Ferenčík s.r.o.

Zahradnické centrum Ferenčík v Českých Budějovicích nabízí široký sortiment k osazení zahrad, velký výběr doplňkového sortimentu jako jsou nejrůznější hnojiva, zahradní náčiní, nebo dekorací. V nabídce zahradnictví najdete také keramiku a zahradní nábytek.
Generála Píky, České Budějovice, 370 01

George KLOR s.r.o.

Prodejna KLOR Nábytek Interiér České Budějovice nabízí široký výběr stylového nábytku z celého světa. Překrásné kusy dováží od známých nábytkářských firem, ať už jde o anglický, italský, holandský, belgický nábytek, nebo nábytek české či slovenské výroby. Moderní i klasické modely a doplňky do interiéru na jednom místě najdete v prodejně KLOR.
Lidická 67, České Budějovice, 370 01

DIM spol. s r. o.

Společnost DIM spol. s r.o. je předním dodavatelem tepelné techniky v Jihočeském kraji. Firma se zabývá nejen dodávkami, ale také inženýringem a montáží. Své služby DIM doplňuje o servis a revize kotlů, jádrové vrtání, zámečnické práce, svářečské práce, nebo dopravu s hydraulickou rukou.
A. Trägera 91, České Budějovice, 37010

D.I.M.spol. s r.o.

Služby projekční kanceláře\r\nZajišťujeme projekční činnost našimi zaměstnanci\r\n\r\nKomplexně zpracovaný projekt napříč všemi profesemi\r\n\r\nZastupování investora při jednáních na úřadech, potřebných povolení a kolaudaci\r\n\r\nVýkon autorského a technického dozora investora\r\n\r\nKoordinátor BOZP na staveništi dle zákona č. 309/2006 Sb.\r\n\r\nRealizace TZB včetně záručního a pozáručního servisu kmenovými zaměstnanci
A. Trägera 91, České Budějovice, 37010

Střední škola průmyslová stavební

Škola umožňuje studentům bezplatné čtyřleté studium, zakončené maturitní zkouškou. Je určeno pro chlapce a dívky, kteří ukončili devátý ročník základní školy a pro uchazeče po vyučení.
Resslova 2, České Budějovice, 37211

RENTAL plošiny s.r.o.

RENTAL plošiny nabízí služby v oblasti pracovních plošin a hliníkového lešení. Firma pracovní plošiny různých druhů a značek nejen prodává, ale také zabezpečuje pronájem plošin včetně servisu. RENTAL plošiny s.r.o. mají také půjčovnu lešení. Služby jsou spolu s dopravou poskytovány po celé České republice.
Zhoř u Tábora 85, Tábor, 390 02

ProTeren

Zabýváme se zemními pracemi, terénními úpravami a pozemním stavitelstvím. Provádíme výkopy, hloubení základů, hutnění terénu, rekultivaci území po těžbě nebo skládkách, zemní práce ve stísněných podmínkách, čištění říčních koryt, skrývku ornice a stavby budov, zejména obytných, občanské vybavenosti, stavební úpravy ploch a komunikací, výstavbu veškerých inženýrských sítí.
Dr. Milady Horákové 1477, České Budějovice, 37005