Firmy z regionu Hlavní město Praha ( 55 )

Město:

Finny, spol. s r.o.

Dovážíme finské srubové domy Honka.
Nad Jenerálkou 554/8, Praha, 160 00

JZ - servis, s.r.o.

Stavíme roubenky v brdských lesích.
Nad štolou 950/12, Praha, 170 00

BARPEX Group s.r.o.

Dodáváme rekreační dřevostavby, srubové domy, dřevěné altány, carporty, dřevěné zahradní domky a další. Provádíme montáže po celé ČR i v zahraničí.
Mečíková 12, Praha 10, 10600

NATUR HAUS s.r.o.

Nabízíme Izolační a vzduchotěsný materiál, izolace a zateplení rodinných domů, střešní a fasádní fólie, tepelná izolace. Hlavním produktem je foukaná celulózová izolace Climacell.
Zelenečská 778/1b, Praha, 198 00

ecoArch.cz

Naše společnost je primárně zaměřená na vytváření architektury, inženýring, projektovou činnost a kontrolu kvality při realizaci staveb.Architektonická řada našich dřevostaveb vychází z požadavku na zdravé, moderní a úsporné bydlení.Pro usnadnění při realizaci našich projektů jsme vybrali spolehlivé a léty spolupráce prověřené partnery, kteří dodržují námi stanovené požadavky na kvalitu provedení moderní dřevostavby, protože pouze ověřená, bezchybná a dobře odvedená práce zajistí dlouhou trvanlivost a jakost dřevostavby.Díky naší činnosti během realizace projektů, jsme schopni garantovat vysokou kvalitu řemeslného provedení a dlouholetou funkčnost navrhovaných konstrukcí.V rámci naší činnosti zajišťujeme veškerý potřebný servis pro realizaci od A-Z.
Rytířská 410/6, Praha, 11000

EKOkonstrukce, s r.o.

Jsme výhradním dodavatelem nízkoenergetických a pasivních prefabrikátů na výrobu nízkoenergetických rodinných domu ZERO a disponujeme také vlastním prodejem a realizací těchto rodinných domů.
Marxova 1824\\\\26, Hodonín, 69501

HONTER Company s.r.o.

Společnost HONTER Company s.r.o. nabízí velmi kvalitní izolační materiály a ochranné nátěry, jejichž technologie splňují nejnovější atestace a normy. Zároveň jsou stříkané izolační pěny ohleduplné k životnímu prostředí.
Kubánské náměstí 1391/11, Praha, 10000

LeaderFin s.r.o.

Express-credit.cz nabízí rychlé půjčky až do výše 15000 Kč. Pokud Vám například chybí peníze před výplatou, obraťte se na nás a my Vám pošleme peníze ihned na účet. Půjčky jsou poskytovány na maximálně 28 dní. Splátky je však možné prodloužit.
Lužná 716/2, Praha 6, 16000

Hanyš - Jeřábnické práce s.r.o.

Společnost Hanyš - Jeřábnické práce s.r.o. nabízí pro stavbaře pronájem stavební techniky s odbornou obsluhou po celé ČR. V rozsáhlém moderním vozovém parku najdete jeřáby značky Liebherr a podvalníky Grove.
Počernická 425, Radonice, 25073

A1Recyklace

Nabízíme přistavení kontejnerů na odpad různých velikostí a nosností, přesun a likvidaci materiálů nákladními auty včetně zajištění nakládky, místa pro uložení stavebních odpadů, prodej sypkých materiálů jako písky, štěrky, recykláty.
Revoluční 1082/8, Praha 1, 11000