Dřevostavby – jak vybrat zhotovitele a na co si dát pozorPři výběru zhotovitele vašeho domu se orientujete jistě na cenu, poskytnuté reference. Lákavá cena může být zkreslena chybějícími položkami či jejich levnější alternativou. Absence izolace soklu domu, levnější druh omítek či nižší standard v zařizovacích prvcích (např. Wc kombi místo závěsného záchodu) dokáží cenu poměrně výrazně srazit.

Neopomeňte si vyžádat předem nejen smlouvu o dílo, ale i podrobný časový harmonogram, rozpočet a splátkový kalendář. Právě splátkový kalendář bývá častým trikem stavebních firem, kde v prvních splátkách získávají více prostředků než je prostavěno, jednoduše řečeno přeplácíte.
Máte-li svého TDI, zaúkolujte ho v předrealizační fázi do nezávazné schůzky se zhotovitelem k probrání jejich technologie a technologických postupů. Lehce pak zjistíte, zda-li jsou nováčci či ostřílení profesionálové, kteří zakázku zvládnou na jedničku.

Dobrá rada na závěr při výběru dřevostavby – jakmile máte špatný pocit ze zhotovitele hned na začátku (jednání, neflexibilní jednání apod.), orientujte se  jinam, při reklamacích by to bylo mnohem horší.

Vložit poptávku

Máte zájem o stavbu dřevostavby a chcete vložit do systému poptávku ?

Oslovte firmy rychle,
jednoduše a získejte
nejlepší cenu!
Zadat poptávku!

Přečtěte si
Naposledy upravené firmy

DUMRAZDVA, s.r.o.

Středočeský - Zdiby

Timber House, s.r.o.

Moravskoslezský - Petřvald

ENTONI, spol. s r.o.

Vysočina - Žďár nad Sázavou 1

Simply Invest, rodinné domy s.r.o.

Karlovarský - Karlovy Vary - Drahovice

Insowool, s.r.o.

Hlavní město Praha - Praha-Královice

MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.

Hlavní město Praha - Praha-Smíchov

Wood system - dřevostavby

Hlavní město Praha - Praha-Kunratice

CELET, s.r.o.

Hlavní město Praha - Praha-Vinohrady