Získejte moderní vzhled vaší firmy i kanceláře


Jako každý z nás, i vy se jistě chcete v prostředí vaší firemní kanceláře cítit dobře. Pracovní výkon je jednoznačně vyšší a náročné úkoly se jeví schůdnějšími, pokud je můžeme plnit v příjemném prostředí.

Že už by i vaše kancelář zasloužila proměnu, ale vlastně moc nevíte, jak ji vlastně vylepšit a odkud začít? Jednou z možností, jak vše zvládnout na jedničku a bez zbytečných finančních ztrát, jsou služby bytového či firemního projektanta. Co vám ale takový projektant může nabídnout?

Projektant poradí s rozvržením interiéru, materiály i barvami


Projektant je odborník, tedy nejlépe, jak interiér kanceláře správně rozvrhnout s ohledem na dostatečný pracovní prostor dle počtu běžně přítomných osob. Mimo jiné klade důraz i na vhodné umístění nábytku, např. pracovních stolů tak, aby světlo přicházející do místnosti okny dopadalo ve vhodném směru.

Také se pečlivě soustředí na vzájemné propojení použitých materiálů i barev nábytku a doplňků tak, aby vše příjemně ladilo, působilo příjemným dojmem a navozovalo příznivou atmosféru nejen pro zaměstnance, ale i pro příchozí zákazníky či klienty.
 

Vidí interiér zkušeným okem


V dnešní době je již samozřejmostí návrh ve formě 3D vizualizace. Tam se konečně zúročí kreativita a zkušenosti daného projektanta. Jelikož je to osoba, která má odstup a není citově ani jinak zainteresována v jednotlivých součástech vašeho pracovního prostředí, bude se na daný prostor dívat jinýma očima než vy. A právě proto vás může příjemně překvapit neotřelými návrhy, jak vyladit design vaší firmy, ač by vás samotné tento způsob provedení ani nenapadl či by se vám jeho realizace zdála jen těžko proveditelná.
 
 
S projektantem se samozřejmě můžete poradit o výběru vhodných materiálů dle zaměření vaší firmy, s přihlédnutím k předpokládanému opotřebení a také s ohledem na vaše investiční možnosti. Nemusíte se bát, že by vám byl vnucován určitý materiál, který nebude funkční a na kterém někdo třetí pouze vydělá. Vše je vždy na dohodě, projektant vám pouze vysvětlí, jak naložit s vašimi penězi co nejúsporněji z hlediska kvality materiálu. Vy už pak můžete vybírat podle svého vkusu.
 

Přizpůsobí se vašim finančním možnostem


Je pochopitelné, že na zásadní proměnu interiéru budete mít vyhrazenu část rozpočtu. A jistě vás také napadne – bude to stačit? Co když se najednou najdou další „nutné“ úpravy a „nezbytné“ nákupy materiálu či designových kousků? Buďte bez obav, s projektantem získáte výhodu v podobě předem stanoveného finančního limitu, který nebude v žádném případě překročen. Vy už si tedy jen v klidu určujete novou vizuální identitu své firmy.
 

Vámi zvolený projektant bude totiž profesionál, který si od vás vezme veškeré informace o tom, jak by měl nový interiér vypadat, včetně detailů, jako jsou dekorační a funkční prvky jednotlivých součástí zařízení. Zpracuje si vaši představu, vloží do ní své teoretické i praktické zkušenosti a zvolí pro vás tu nejlepší dostupnou variantu tak, aby cena odpovídala kvalitě pořízených předmětů, nábytku i materiálu. Můžete dokonce využít i akce na projekt zdarma.

Pokud mezi vámi dojde v této fázi k jednoznačné dohodě, není nač dále čekat.
 

Doporučí ověřené firmy pro realizaci


Projektant zná a má ze své praxe ověřené vlastní dodavatele, u kterých je zajištěno nejen kvalitní zpracování, ale i příznivá cena. Vše pro vás bezodkladně objedná a zařídí k vaší nejvyšší spokojenosti.

Říkáte si, že je to vše vlastně velmi bezpečné a výhodné? Nezbývá tedy než začít vybírat, jestli bude ve vaší kanceláři lépe vynikat zelená či žlutá stěna a popřemýšlet o tom, co by mělo splňovat vaše nové kancelářské křeslo, ve kterém budete popíjet odpolední kávu se svými klienty či zaměstnanci.

Fotogalerie

Firma i kancelář v moderním designu od projektantaFirma i kancelář v moderním designu od projektantaFirma i kancelář v moderním designu od projektanta
Vložit poptávku

Máte zájem o stavbu dřevostavby a chcete vložit do systému poptávku ?

Oslovte firmy rychle,
jednoduše a získejte
nejlepší cenu!
Zadat poptávku!

Přečtěte si
Naposledy upravené firmy

DUMRAZDVA, s.r.o.

Středočeský - Zdiby

Timber House, s.r.o.

Moravskoslezský - Petřvald

ENTONI, spol. s r.o.

Vysočina - Žďár nad Sázavou 1

Simply Invest, rodinné domy s.r.o.

Karlovarský - Karlovy Vary - Drahovice

Insowool, s.r.o.

Hlavní město Praha - Praha-Královice

MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.

Hlavní město Praha - Praha-Smíchov

Wood system - dřevostavby

Hlavní město Praha - Praha-Kunratice

CELET, s.r.o.

Hlavní město Praha - Praha-Vinohrady