Interiér i exteriér každé dřevostavby doplní nábytek z ratanu


Chtěli byste proměnit interiér vaší dřevostavby v ráj? Chcete, aby rovněž váš zahradní nábytek působil dokonale? Pak vsaďte na produkty z umělého ratanu, nebudete litovat.

Hned v úvodu je třeba zmínit, že umělý ratan má z hlediska svých charakterových vlastností velmi blízko k ratanu přírodnímu. Ve srovnání s přírodním ratanem se ale vyznačuje ohebností, respektive pružností, kterou tento materiál nikdy neztratí. Pružnost materiálu je dána surovinou, ze které je umělý ratan produkován. Základním vstupem k výrobě umělého ratanu je polypropylen.

 

Snadná údržba ratanového nábytku


Významnou předností umělého ratanu je snadnost jeho údržby. Ať už se jedná o nábytek, který máte v interiéru nebo exteriéru, postačí vám k jeho údržbě pouze hadřík a kbelík s vodou. Nemusíte se obávat, že by voda jakkoli umělý ratan poškodila, jako to bývá u jiných materiálů, například dřeva. Údržba umělého ratanu je tedy velmi jednoduchá, pustit k ní můžete i malé dítě.


Nábytek z umělého ratanu je nejen krásný, ale také pohodlný a funkční


Nábytek z ratanu se vyznačuje nízkou hmotností, což znamená, že s ním mohou bez problémů manipulovat jak ženy, tak také děti, nemusíte se tedy dovolávat pomoci tatínka. Spotřebitelé ale v případě umělého ratanu oceňují především jeho estetický vzhled. Mnoho uživatelů se shoduje, že výrobky z umělého ratanu lze zkombinovat s nejrůznějšími styly. Z tohoto důvodu tak nebudete mít problém sladit výrobky z ratanu jak s vintage stylem, tak s moderním stylem. Umělý ratan je také velmi oceňován pro svoje barevné provedení, které ještě umocňuje snadnou kombinovatelnost nábytku z umělého ratanu.

Už jste si zkoušeli sednout do nějakého křesílka, které je zhotoveno právě z umělého ratanu? Pokud ne, určitě to napravte, už se vám z něj nebude chtít nikdy vstát. Uznáváme, že v případě, že si tento druh nábytku pořídíte domů, by jeho komfortnost mohla být problémem, a to hlavně v případě, kdybyste kvůli tomu odmítali docházet do zaměstnání. V takovém případě máme pro vás jednoduchou pomoc. Musíte si pořídit výroby z umělého ratanu také do svého zaměstnání.
 

Fotogalerie

Ratanový nábytek jako výbava každé dřevostavbyRatanový nábytek jako výbava každé dřevostavbyRatanový nábytek jako výbava každé dřevostavby
Vložit poptávku

Máte zájem o stavbu dřevostavby a chcete vložit do systému poptávku ?

Oslovte firmy rychle,
jednoduše a získejte
nejlepší cenu!
Zadat poptávku!

Přečtěte si
Naposledy upravené firmy

Střední škola průmyslová stavební

Jihočeský - České Budějovice

MIRHAUS s.r.o.

Liberecký - Plavy

Dřevostavby H.K.N.E.D. s.r.o.

Královéhradecký - Hradec Králové 15

Domky-Delta.cz

Vysočina - Svratka

ecoArch.cz

Hlavní město Praha - Praha

NOVA HAUS, s.r.o.

Zlínský - Zlín

Ramont

Pardubický - Moravská Třebová

VEXTA - DŘEVOSTAVBY NICEWOOD

Středočeský - Bořanovice-Pakoměřice