Dřevostavby rodinné domy na klíčMožná, že i Vy přemýšlíte o novém bydlení? Pokud chcete bydlet opravdu se vším všudy, zkrátka v trendech 21. století, máte široké možnosti realizace. Máte-li práce a starostí nad hlavu, nic to nemění na tom, že může i Vám doslova před očima vyrůst nové zázemí. Nebudete muset nic vyřizovat, o vše se postarají odborníci v oboru.


Nízkonákladové dřevostavby

Velmi oblíbeným řešením bydlení jsou v současné době dřevostavby. Jedná se o domy s vysokou variabilitou a přizpůsobením. Zapomenout nelze ani na významnou úsporu energií, dřevostavby se totiž vyznačují nízkonákladovým stylem bydlení. Základem každé dřevostavby jsou KVH hranoly, které jsou stavěny s vysokou precizností. Vybírat můžete z dřevostaveb difúzně uzavřených i otevřených.

Vzhled hotové dřevostavby je téměř k nepoznání od klasického, zděného domu. To, čeho si však všimnete, je výrazná úspora na energiích. Důvodů, proč si vybrat z mnoha technologií výstavby domu právě dřevostavby, je hned několik. Dřevostavby zaručují velmi nízké náklady na vytápění díky nízkému součiniteli prostupu tepla dřevěnou konstrukcí. Zároveň je zajištěno příjemné klima interiéru kombinací s vhodnou tepelnou izolací a povrchovým materiálem.
 


 

Délka výstavby a životnost ekologické dřevostavby

Provádí-li dřevostavby odborník dle stanovených norem, je jejich životnost srovnatelná s ostatními technologiemi, tedy min. 100 let. Dřevostavby jsou úsporné i z hlediska snížení nákladů na dobu  výstavby. Jejich průměrná doba realizace nepřesahuje 5 měsíců. Díky stavebnímu materiálu mají dřevostavby jako jediná technologie výstavby pasivní bilanci produkce skleníkového plynu. Konstrukce ze dřeva se může využívat např. při realizaci nástavby, přístavby, půdní vestavby, střechy a dalších konstrukcí.

Mnoho rodin si již spokojeně žije ve vlastních rodinných dřevostaveb, které si nechali vyrobit podle vlastních představ.

Vložit poptávku

Máte zájem o stavbu dřevostavby a chcete vložit do systému poptávku ?

Oslovte firmy rychle,
jednoduše a získejte
nejlepší cenu!
Zadat poptávku!

Přečtěte si
Naposledy upravené firmy

Střední škola průmyslová stavební

Jihočeský - České Budějovice

MIRHAUS s.r.o.

Liberecký - Plavy

Dřevostavby H.K.N.E.D. s.r.o.

Královéhradecký - Hradec Králové 15

Domky-Delta.cz

Vysočina - Svratka

ecoArch.cz

Hlavní město Praha - Praha

NOVA HAUS, s.r.o.

Zlínský - Zlín

Ramont

Pardubický - Moravská Třebová

VEXTA - DŘEVOSTAVBY NICEWOOD

Středočeský - Bořanovice-Pakoměřice