Moderní bungalovy 4+1 do milionuModerním bungalovům se často přezdívá přízemní domy. Jsou to promyšlené rodinné domy, které převzaly to nejlepší ze své historie a s novými technologiemi získaly další hodnotné vlastnosti. Specializací velkého množství firem jsou především dřevěné bungalovy - tedy dřevostavby.


Nízkoenergetické a pasivní bungalovy

Dřevostavby v provedení bungalov jsou ekonomické a vhodné pro nízkoenergetické domy s nuceným větráním se zpětným získáváním tepla (rekuperace) nebo i pasivní domy. Oproti patrovým domům je konstrukční úprava přízemních domů pro rozvody vzduchotechniky relativně snadná a bezproblémová.
 


Levný moderní bungalov do milionu

úvahy o plánování výstavby moderního bungalovu začínají již výběrem vhodného pozemku. V případě, že pozemek již vlastníte, konzultujte výběr typového nebo individuálního projektu společně s výrobcem. Ten Vám jistě navrhne případné další úpravy.

Na trhu s bydlením je možné se domluvit s výrobci na kvalitním bungalovu už do částky 1 milionu korun. Menší a levnější bungalov upřednostňují hlavně mladí lidé, kteří většinou výstavbu pojmou jako odrazový můstek k většímu rodinnému domu. Upřednostňují jej ponejvíce také manželské páry v důchodovém věku, kdy již nemají velké nároky na počet a velikost místností v rodinném domě a hledají maximální úspory v ceně provozu s ohledem na nižší výši důchodu.

Ne zřídka jste se určitě setkali s billboardy u silnic, inzeráty a jinou reklamou na výstavbu dřevostavby do jednoho milionu. Nabízený dům byl mnohdy i patrový a na první pohled lákal svou bezkonkurenční cenou. Zklamání ale nastalo ve chvíli, kdy jste se šli na ukázkový dům podívat a dozvěděli se, že jde jen o hrubou stavbu, bez základů, podlahových krytin, obkladů a dalšího běžného vybavení rodinného domu a cena se rázem začala šplhat daleko nad prezentovaný 1 milion. Pak ještě přiskočila položka za DPH a cena už bezkonkurenční zdaleka nebyla. Je důležité vše dopředu konzultovat s výrobcem a mít jasnou představu v jaké výši se bude konečná částka pohybovat.

Život v bungalovu již není pro mnoho párů nic neobvyklého.

 

Vložit poptávku

Máte zájem o stavbu dřevostavby a chcete vložit do systému poptávku ?

Oslovte firmy rychle,
jednoduše a získejte
nejlepší cenu!
Zadat poptávku!

Přečtěte si
Naposledy upravené firmy

Střední škola průmyslová stavební

Jihočeský - České Budějovice

MIRHAUS s.r.o.

Liberecký - Plavy

Dřevostavby H.K.N.E.D. s.r.o.

Královéhradecký - Hradec Králové 15

Domky-Delta.cz

Vysočina - Svratka

ecoArch.cz

Hlavní město Praha - Praha

NOVA HAUS, s.r.o.

Zlínský - Zlín

Ramont

Pardubický - Moravská Třebová

VEXTA - DŘEVOSTAVBY NICEWOOD

Středočeský - Bořanovice-Pakoměřice