Levné falešné roubenkyRoubenky nejsou známé jen ze starších pohádek z minulosti. V současnosti se celková poptávka po vysněných roubenkách znovu vrací na trh s bydlením! Jedinečností těchto imitací roubenek je jejich rychlost stavění a pro většinu zájemců také příznivá pořizovací cena.
 

BSH profily pro výstavbu roubenek

Roubenky jsou stavěny ze suchých dřevěných profilů BSH. Výhodou je ten fakt, že po smontování roubenky se můžete okamžitě nastěhovat, jelikož u těchto montovaných roubenek odpadá režim usedání a to především z důvodu použití BSH dřevěných profilů. Po smontování roubenky lze ihned stavbu osadit okny a dveřmi a poté se můžete stěhovat.

Jelikož jsou hranoly opracovávány přesným řezáním, oproti dřívější době, kdy hranoly byly ručně tesány, hranoly přesně na sebe sedají a jsou geometricky symetrické. Následně nedochází k tepelným únikům ze stavby.


Romantické roubení do interiéru i exteriéru

Jak už bylo zmíněno, roubenky jsou díky této technologii rychle postaveny a na Vás přechází pouze starosti ohledně přestěhování do Vašeho nového romantického bydlení. Navíc falešné roubení lze použít jak do interiéru, tak i exteriéru. Používá se především k venkovním obkladům zděných staveb a dřevostaveb, lze jej však použít kdekoli, kde to technické možnosti dovolují.

Velmi zajímavé jsou realizace interiérů v kombinaci s nátěrem voskovým mořidlem případně olejem v různých odstínech. Vrcholnou verzí nabídky na trhu je falešné roubení tesané, které navodí atmosféru dob dávno minulých. Falešné roubenky jsou praktickým řešením v otázce novodobého bydlení za velmi rozumnou cenu.

Vložit poptávku

Máte zájem o stavbu dřevostavby a chcete vložit do systému poptávku ?

Oslovte firmy rychle,
jednoduše a získejte
nejlepší cenu!
Zadat poptávku!

Přečtěte si
Naposledy upravené firmy

Simply Invest, rodinné domy s.r.o.

Karlovarský - Karlovy Vary - Drahovice

Insowool, s.r.o.

Hlavní město Praha - Praha-Královice

MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.

Hlavní město Praha - Praha-Smíchov

Wood system - dřevostavby

Hlavní město Praha - Praha-Kunratice

CELET, s.r.o.

Hlavní město Praha - Praha-Vinohrady

ABM REAL, a.s.

Hlavní město Praha - Praha-Horní Počernice

Origis, s.r.o.

Hlavní město Praha - Praha 9 - Miškovice

PONDIOS, s.r.o.

Hlavní město Praha - Praha 4 – Braník