Montované dřevostavby na klíčPokrok nezastavíme a v možnostech bydlení to platí dvojnásobně. Zákazníci si v poslední době objednávají dřevostavby pro své rodiny ve velkém! Montované dřevostavby mají všechny výhody klasických zděných domů. Navíc Vám přináší také další výhody – stavba je rychlá a efektivní a montované dřevostavby jsou také levnější. Montovanou dřevostavbu je možné postavit jako nízkoenergetický dům a tak ušetříte na poplatcích za energie. Společnosti, které se zabývají výrobou těchto domů, Vám postaví dřevostavbu na klíč dle Vašich přání.


Materiál dřevostaveb

Nosná dřevěná konstrukce je srdcem každé dřevostavby, proto zvolení správného materiálu je velice důležité. Především je nutné sledovat vlhkost řeziva, které se zabudovává do konstrukce stěn dřevostaveb. Vlhkost takového řeziva by měla být maximálně 20 %. Při použití nekvalitního materiálu je téměř jisté, že dům nebude vykazovat vlastnosti, které by měl mít. Životnost takového domu bude určitě mnohem menší než u dřevostavby, která má nosnou konstrukci vyrobenou z kvalitního materiálu.
 


 

KVH řezivo pro výstavbu dřevostaveb

Nejkvalitnější surovinou, která se využívá ve výstavbě montovaných domů je KVH řezivo. KVH je stavební řezané dřevo z jehličnanů. Je to produkt se sledovanou kvalitou a jasně definovanými vlastnostmi. Vyrábí se ve dvou kvalitách - pohledová a nepohledová. KVH jsou používány pro konstrukce, jejichž příčný řez je měřen podle nosnosti. Proto se třídí podle normy DIN 4074-1, třídění jehličnanů podle nosnosti. Vlhkost dřeva KVH je 15% (+ - 2%), díky tomu se nemusí hranoly nijak chemicky ošetřovat proti biotickým škůdcům. KVH je vyráběno metodou nekonečného vlysu až do délky 13 m. Klínová spojení jsou přípustná pro obě kvality. Při výběrů správného materiálu, myslete na tuto skutečnost.

Prožijte život v kvalitní dřevostavbě obklopeni přírodou.

Vložit poptávku

Máte zájem o stavbu dřevostavby a chcete vložit do systému poptávku ?

Oslovte firmy rychle,
jednoduše a získejte
nejlepší cenu!
Zadat poptávku!

Přečtěte si
Naposledy upravené firmy

Střední škola průmyslová stavební

Jihočeský - České Budějovice

MIRHAUS s.r.o.

Liberecký - Plavy

Dřevostavby H.K.N.E.D. s.r.o.

Královéhradecký - Hradec Králové 15

Domky-Delta.cz

Vysočina - Svratka

ecoArch.cz

Hlavní město Praha - Praha

NOVA HAUS, s.r.o.

Zlínský - Zlín

Ramont

Pardubický - Moravská Třebová

VEXTA - DŘEVOSTAVBY NICEWOOD

Středočeský - Bořanovice-Pakoměřice