Nové mobilní dřevostavbyPři pohledu na "mobilní dřevostavbu" se člověku může vybavit maringotka, tradiční to obydlí kočovných rodin. Mobilní dřevostavby jsou přizpůsobeny transportům pomocí kamionové dopravy, nejedná se o „domy na kolečkách“. Základem je vždy klasická konstrukce dřevostavby, která spojením s moderní architekturou dělá z těchto domů moderní prostředek k bydlení.

Mobilní dřevostavby jsou realizovány i ve variantách nízkoenergetického domu, a jsou tak určeny nejen k rekreačnímu užití, ale také k plnohodnotnému celoročnímu pobytu. Dům i přes vlastnosti mobilního domu má okapy, parapety, klasické vstupní dveře a okna, kuchyňkou linku, koupelnu - prostě vše, co patří k potřebám bydlení v plnohodnotném domě.
 


 

Domy splňují veškeré požadavky a technické normy. Obecně platí, že rozměry jsou pevně dané, a to do maximální šíře 4 metry a délky 10metrů. Vnitřní dispozice těchto mobilních domů jsou variabilní. V domě neexistují nosné příčky, proto lze všechny dispozice měnit. Předností těchto mobilních dřevostaveb je to, že se dají libovolně rozšiřovat, a to nejen plošně, ale také patrově.

Mobilní dřevostavby jsou vhodné nejen pro rodiny, ale například i pro mladý pár, který teprve přemýšlí o založení rodiny a nechce s bydlením čekat, nebo si pořizovat už nyní dispozičně velký dům, pro který zatím není využití.

Vložit poptávku

Máte zájem o stavbu dřevostavby a chcete vložit do systému poptávku ?

Oslovte firmy rychle,
jednoduše a získejte
nejlepší cenu!
Zadat poptávku!

Přečtěte si
Naposledy upravené firmy

Střední škola průmyslová stavební

Jihočeský - České Budějovice

MIRHAUS s.r.o.

Liberecký - Plavy

Dřevostavby H.K.N.E.D. s.r.o.

Královéhradecký - Hradec Králové 15

Domky-Delta.cz

Vysočina - Svratka

ecoArch.cz

Hlavní město Praha - Praha

NOVA HAUS, s.r.o.

Zlínský - Zlín

Ramont

Pardubický - Moravská Třebová

VEXTA - DŘEVOSTAVBY NICEWOOD

Středočeský - Bořanovice-Pakoměřice